İzmir Kasetli Tente

Kasetli tente sistemin en modern ve en gelişmiş üründür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle kaset içinde kalır. Kasetli tente yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizaynı ile cephelere estetik katar. Kompak bir dizayna sahip olmasının vermiş olduğu avantajla kumaşın ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından korur.

Kasetli tente modelleri kullanım bakımında çok pratiktir. Öndeki profilinde, gizli bir kaset sistemi olan tente modelidir. Tentenin kumaşı bu kusursuz işleyen kaset sisteminin içine açılıp kapanırken katlanarak sarılmaktadır.

Firmamız yaz aylarının ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz.

Kasetli tente modelinde kumaş toplama kısmındaki PVC kaplı Alüminyum koruma, tentenin açık pozisyonda iken bile kumaşı dış etkenlerden korunmasını sağlar. Bu modeldeki bir özellikte kaset üst kapağındaki temizlik fırçası sayesinde tente kumaş her kapanışta temizlenir. Yine kaset kısmında ki conta ile mükemmel kapanma sağlar.

Kasetli Tente sisteminde kullanılan kumaş

Kasetli Tente sisteminde akrilik kumaş kullanılmaktadır yurt dışından ithal edilen akrilik kumaş 5 yıl solmaz, su geçirmez ve çürüme yapmaz garanti kapsamındadır.

Kasetli Tente sisteminde kullanılan motor

Kasetli Tente sistemi uzaktan kumandalı tüp motor ile çalışmaktadır kullanılan motor Fransa’dan ithal edilmektedir ve ürünün markası Somfy’dir ayrıca otomasyon seçeneği rüzgar gülü, güneş ve yağmur sensörü kullanılmaktadır.

 • Kompakt şık tasarım
 • Kumaşı ve mekanizmayi dış etkilerden koruyan tam kaset
 • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar
 • Alüminyum profiller ve plakalar
 • Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu renkleri; standartı RAL 9016 Beyaz)
 • Paslanmaz  bağlantı civatalar ve pimler
 • 150, 200, 250, 300, 350 cm ileri açılım
 • 200 – 700 cm tek parça genişlik
 • 45º’ye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim
 • Manuel yada uzaktan kumandalı kontrol
 • Rüzgar ve Güneş Sensörü Seçeneği
 • İthal ya da yerli akrilik kumaş; 100 farklı renk ve desen seçeneği

İzmir Tente; kasetli tente fiyatları için piyasada kalite para endeksinde en uygun ve branda tente sektöründe akla ilk gelen firma olarak tek uğraşımız ve çabamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşterilerimize kumaş ve polyester olmak üzere iki farklı seçenek sunmaktayız. Sadece kumaş polyestere göre daha kalitelidir ve terleme yapmadığı şeklinde serin tutma özelliğine sahiptir. Ürünümüz solma ve su geçirmeye karşı firmamız tarafından 5 yıl garanti kapsamındadır. Kumaş kısmının kalitesi kadar mafsal kısmı da önemli olan ürünümüzde kullanılan çelik aksamda da 6.5-7 ve 9 olmak üzere iki farklı seçenek mevcuttur. Kullanılan çelik mafsal kalınlığına ve miktarına göre de fiyatlandırmaya etki eder.

Kasetli Tente Modelleri

İzmir tente olarak kasetli tente üretimi için en kaliteli çeliği ve kumaşı-polyesteri tercih ediyoruz ve durağan hareketli bu tenteler mafsalları ve motoru yardımıyla de hareket alanları içinde istenildiği kadar gölge olanağı sağlar.

 
İzmir Tente Pergola, Kasetli Tente Modelleri

Kasetli Tente Projeleri