İzmir Şeffaf Store

Kafeterya, restoran, balkon, veranda, tentelerin etrafı ve pergolanın etrafını şeffaf store ile kapatarak, kış bahçesine dönüştürerek değerlendirebilirsiniz.

Şeffaf tente branda sigara yasağından sonra daha çok revaç görmüş olup kafeterya, otel, restoran gibi işletmelerin zarar görmemesi için düşünülmüş bir sistemdir.

Şeffaf branda ile alanınızı ısıtabilir daha geniş alanlara kolaylıkla sahip olabilir ve yeni müşteri çevresi kazanabilirsiniz. Bu ürünü hem yaz aylarında hem kış aylarında kolaylıkla kullanabilir dilerseniz başka bir yere taşıyabilirsiniz. Fermuarlı branda aksamı ile istediğiniz zaman kapalı bir mekan oluşturabilir, dilerseniz fermuar aksamını açarak havadar balkon gibi bir alana çevirebilirsiniz.

Şeffaf branda olarak bilinen bu uygulamanın avantajları ilk başta kapanan kumaşın dış ortamda bulunmaması ve gözükmemesidir. Bu özellik kumaşın kapalıyken dış etkenlere maruz kalmasının önüne geçer. Kumaş daha temiz kalır,daha az bakım gerektirir.

Bu modellerin tavsiye edilmesinin bir başka sebebi ise modern görümünün yanı sıra tentenin kapalı olduğu zamanlarda takılmış olduğu binanın görsel bütünlüğü içinde fazla göze batmamasıdır.  Modern dış cepheler için mükemmel bir güneşlik ve gölgelendirme çözümüdür.

Bu ürünün öne çıkan özelliği, kendini kapandığı zaman iyi şekilde muhafaza edebilen bir sitem olduğundan kumaşı ve mekanizması tam kapalı konumdayken kumaşı ve mekanizmayı kötü hava şartlarından mükemmel derecede koruyarak tentenin dayanıklılığını ve kullanım süresini uzatmaktadır. Takıldığı tüm mekanlara modern ve dekoratif bir görünüm kazandırır.

Bu ürünümüz bir kapatma sistemidir.

Mekanınızın dış etkenlerden korunması amacıyla üretilmiştir. Alüminyum kanallar içerisinde bir mekanizma sayesinde açılıp kapanabilen şeffaf stor toplandığı zaman alüminyum bir kutu içerisinde muhafaza edilmektedir.

Tam korumalı modeli ile dış cephenizle bütünleşen şiirsel bir dokunuşla yapınızı eksiksiz bir görünümle tamamlar. Dış cepheye uygun renk ve doku seçenekleriyle rüzgarın ve güneşin olumsuz etkilerinden korunmakla beraber estetiğin, yapı ile olan düetini de izleme şansı bulacağınız bir model. Ayrıca modelin koruma sistemi yine üstün mühendislik sırlarını da içinde barındırıyor. Model, kullanımı esnasında sizlere manüel ve motorlu kullanım seçenekleriyle de alternatifler sunmaktadır.

  • 40×40 – 40×80 – 60×80 profiller
  • Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu rengi standardı RAL 9016 Beyaz)
  • 4 cm kemik fermuar sistemi
  • 630, 680, 900 gr özel ithal PVC kumaş
  • Düz ya da dalgalı saçak seçeneği
  • İstenilen oranlarda şeffaf mika ve branda uygulama özelliği
  • 20 çeşit renk ve desen seçeneği
  • Cephe: 100 cm (min.) – 600 cm (max.)
  • En: 100 cm (min.) – 600 cm (max.)
  • Konstrüksiyon Rengi Standartı: Beyaz, Krem, Kahverengi, Gri

Şeffaf stor fiyatları nedir?
Şeffaf stor maliyeti ne kadar?

Gibi sorularınızın kesin olarak web sitemizde belirtmemiz mümkün değildir. Bu sistemin takılacağı alanın metrekare bazında büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Bizi aradığınız takdirde yerinize gelip ücretsiz keşif yapıp size en doğru fiyatları sunabiliriz.

Şeffaf Store Modelleri

Üst kısımları sabit olarak üretilen bu sistemin kenar kısımları fermuarlı olup istendiğinde kolaylıkla toplanabilmektedir. Kenar kısımları kapattığınızda mekanınızı kışın yağmurdan ve soğuktan koruyabilir, klima ve ısıtıcılarla ortam sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

İzmir Tente Pergola, Şeffaf Stor Modelleri

Şeffaf Store Projeleri