İzmir Win Tente

WinTent tente, alışılagelmiş tentelerin dışında bir modeldir ve geniş uygulama alanı vardır. WinTent pencerelerde gölgelik olarak ya da estetik katma amaçlı kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

WinTent tente, pencere kapalı iken, iç aksamını ve kumaşını hava şartlarına karşı tam koruma sağlar. Böylelikle dört mevsim boyunca ürünün mevsimlik bakım ihtiyacı en alt düzeye iner. Sistem 0 ile 180 derece arasında ayarlanarak gün ışığı kontrolü sağlanabilir.

Win tente, geniş uygulama alanına sahip,estetik ve konforlu gölgelendirme sağlayan bir tente modelidir. Ev veya iş yerlerinde güvenle kullanılabilmektedir.

Win tente 0-180°’ye kadar hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede istenen her aralıkta kullanılabilmekte, ihtiyaca göre gölgelendirme sağlanmaktadır. Zarif ve şık tasarımı ile işlevselliğinin yanında mekanlara modern bir görüntü de katmaktadır.Modern kasa dizaynı sayesinde tente kapalı konumdayken de az yer kaplar ve estetik bir görünüş sergilemektedir.Bu kaset sistemi iç aksam ve kumaşın korunarak uzun yıllar güvenle kullanılmasını sağlamaktadır.

Pencere Tipi Tente modelimiz yapılara estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Dekor amaçlı kullanıma uygun olan ürünlerimiz ithal ve akrilik kumaş seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Dilediğiniz ebatlarda ve renk seçeneklerinde üretimi mümkündür.

  • Kumaşı koruyan kompakt kaset sistemi
  • Kumaşın gergin durmasını sağlayan yaylı özel kollar
  • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar
  • Alüminyum profiller ve plakalar
  • Alüminyum ekstrüzyon profiller
  • Paslanmaz INOX bağlantı cıvataları ve pimleri
  • Rüzgar ve güneş sensörü seçeneği
  • 0° ila 180° arası açı ayarı imkanı
  • Manüel ya da uzaktan kumandalı kontrol

Firmamız fiyatları kullanılacak tentenin çeşide, büyüklüğüne ve otomatik olup olmadığına göre değişiklik gösterdiğinden sağlıklı olarak tente fiyatları bilgisine, ancak bizim yapacağımız ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi alarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Win Tente Modelleri

Kullanılan kollar isteğe göre düz veya bükümlü olabilmektedir. WinTent model tenteyi konut, ofis, işyeri, mağaza vb alanlarda kullanışlı bir çözüm olarak tercih edebilirsiniz. Fonksiyonelliği ve pratik kullanımı ile mekanlarınıza değer katabilir, ayrıca ekonomik olması sebebi ile kaliteyi az maliyetlerle elde edebilirsiniz.

İzmir Tente Pergola, Pencere Tipi Tente Modelleri

Win Tente Projeleri