İzmir T-Modül Tente

Büyük bir mekan sahibi iseniz ve en ekonomik çözümü düşünüyorsanız, mutlaka değerlendirmeniz gereken bir alternatif olacaktır. Ayarlanabilir mafsallar sayesinde gölge alanını boyuna ayarlayabilirsiniz.

İlk bakışta bir çok mafsallı tentenin yan yana durduğu imajını verebilir. Fakat şöyle düşünürseniz üç metre sağa, üç metre sola ve altı metre de uzunlamasına yapılabilmektedir. Yani yaklaşık otuz altı metrekare alanı yağmur ve güneşten koruyabilmektedir. Güneş ışıklarının geliş açısı bu değerleri olumsuz yönde etkileyebilir.

Kolayca kullanılabilen açma kapama sistemi ile hızlı ve sessiz bir şekilde açılıp kapanabilen t-modül tentelerimizin imalatında ithal tente ve branda kumaşları kullanmaktayız.

Metal konstrüksiyonu sağlamdır ve yeterli derecede konacak ek ağırları ile devrilme riskinin önüne tamamen geçilmiş olur, şiddetli rüzgarlara ve yağmurlara rağmen açık kalabilir.

Çift açılır tenteler genelde mobil olarak kullanılır. Fakat sabit noktalar için direklere montajı gerçekleştirilerek daha sağlam ve kullanışlı hale getirilebilir.

Her çeşit kumaşın rahatlıkla uygulanabileceğini söyleyebiliriz. Çift açılır tenteler için yine uzaktan kumanda, motor, sensör gibi uygulamalar kullanabilmektedir.

Kendinden ayaklı tente uygulamaları aynı zamanda bir çok tente modelinin aksine iki tarafa doğru açılabilir. Bu özelliği ile daha çok gölge alanına sahiptir. Bahçeler , deniz kıyısındaki büfe ve kafeteryalar gibi işletmeler sabit ve hareketsiz olan sistemler yerine t-modül tente’yi tercih etmektedirler. Herhangi bir taşınma yada tadilat söz konusu olduğunda t-modül – kendinden ayaklı tente’nin yeri kolayca değiştirilebilir yada taşınabilir. Uzun ömürlü sağlam ve dayanıklıdır.

  • İki yöne doğru 45 derecelik açı ile açılabilen t modül tente sistemi talebinize göre yere sabit olarak yada altı tekerlekli olarak üretilebilir.Tekerlekli tente halinde iken taşınması çok daha kolaydır.
  • Tekerli ayaklarda bulunan çapraz fren sistemi kullandığınız yerde sabit durmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca kendinden ayaklı tenteler talep ettiğiniz taktirde uzaktan kumanda ile çalışan otomatik bir sistem ile kullanılabilir. Hiç kimseyi rahatsız etmeden kumanda sayesinde sistemi açıp kapatabilirsiniz.
  • Tente kumaşı olarak ithal dünya markası akrilik tip kumaşlar olup ,bakımı ve temizliği çok kolaydır. Kumaşlar ve sistemin mekanizmaları yoğun kullanıma uygun ,sağlam ve çok uzun ömürlüdür.
  • Metal konstrüksiyonları ve aparatlar elektrostatik fırın boyalıdır. Opsiyonel olarak kumandalı, güneş sensörlü modelleri mevcuttur.
  • Foça’da en çok tercih edilen gölgelendirme sistemi ayaklı tente sistemleri işletmeniz için en ideal ve ekonomik çözümdür. Raylı tente ve TSPQ tip tenteye kıyaslandığında çok daha ucuzdur.

Kendin ayaklı olup açılıp kapanabilen t-modül tente fiyatları kullanılacak kumaşın çeşide ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiğinden siz sayın müşterilerimize yapacağımız ücretsiz keşif hizmetinin ardından tarafımızca özenle hazırlanıp tarafınıza sunulacak olan bir fiyat teklifi ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir Tente fiyatları konusunda en avantajlı fiyatların tarafınıza sunulacağına emin olabilirsiniz.

T-Modül Tente Modelleri

T-Modül tente, bir başka deyişle kendinden ayaklı tente İzmir‘da oldukça yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Ayaklı tente sisteminin en büyük tercih edilme sebebi diğer sistemlerden farklı olarak sistemin çalışması için herhangi bir yüzeye monte edilmeden kullanılabilir olmasından kaynaklıdır.

 
İzmir Tente Pergola, T-Modül Tente Modelleri

T-Modül Tente Projeleri