İzmir Zip Perde

Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, zip perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu perde ürünün üretiminde, bütün dünyanın en üst düzey teknoloji olarak kabul ettiği Serge Ferrari teknolojisi kullanıldı. Kullanılan bu teknoloji ile birlikte zip perde çok özel ve farklı bir konuma taşındı. Üst kalite bir teknoloji ile geliştirilen zip perde ile neredeyse dünyanın bütün teknolojisini bir arada yaşayacaksınız. Serge Ferrari teknolojisinin bütün imkanlarından yararlanmak suretiyle, bu esnek perdelerden etkin bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kullandığınız stor perdeler aracılığı ile teknolojide zirveyi görmek isterseniz, zip perde tam olarak sizin için geliştirilmiş bir ürün…

Sadece bu ürün ile bile ortamları teknolojik bir donanımla buluşturabilirsiniz.

Zip perde adını verdiğimiz bu özel stor perdeler, kullanılan teknoloji de dikkate alındığında, yeni nesil perdelerden… Teknolojik, modern ve özel bir perde olarak, klasik store perdelerden ayrılan zip perde, kullanmanız durumunda farkını size her zaman hissettirecek. Klasik perdeler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ve artık donanım bakımından daha özel ürünleri almak ve kullanmak istiyorsanız, zip perde sizin için biçilmiş kaftan olacak. Bu ürün sizi birçok açıdan tasarrufa zorlayacağı için, kısa vadede de olsa, ne kadar karlı bir tercihte bulunduğunuzu göreceksiniz. Gerçekten karlı ve tasarruflu perde tercihleri yapmak isteyenler için de, yeni nesil zip perde, çok uygun bir ürün…

Bir stor perdeden tam olarak ne beklersiniz? Stor perdeler sizin ihtiyacınızı ve isteklerinizi her zaman yerine getirebilmeli. Eğer bu noktada kullandığınız stor perdeler ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yetersiz geliyorsa, yeni bir stor perdeye ihtiyaç duyacaksınız demektir. Zip Perde, size her şekilde yeterli gelecek ve yeni bir stor perdeye ihtiyaç duymanıza engel olacak. Dört mevsim kullanılan stor perdelerden bir tanesi olan Zip Perde, her mevsimde, neye ihtiyaç duyuyorsanız onu size sunuyor. Bu sayede değişen mevsimlerde etkinliğini kaybeden bir stor perdeyi satın almış olmuyorsunuz. Aksine, değişen her mevsime göre şekillenen, özel bir perde satın almış oluyorsunuz. Böylece her mevsimin yalnızca güzel yanı ile buluşmak ve güzel yanını değerlendirmek tamamen elinizde oluyor.

Kumaş çeşitliliği olan perdeler sizlere tercih çeşitliliği de sunar. Zip Perde de bu perdelerden birisi olarak gayet geniş bir kumaş çeşitliliği ile üretildi. Bu özelliği sayesinde Zip Perde ile ortama farkı oranlarda ışık ve ısı geçirme imkanına sahipsiniz. Ortamın ışığı ve ısısı tamamen sizin elinizde olacak, sizin tercihleriniz ile şekillenecek. Ancak hangi kumaşı tercih ederseniz edin, perdenin birbirinden özel çeşitli donanımları sayesinde, perdeyi kullanırken her anlamda iyi sonuçlar alacaksınız. Perdelerimiz ortamın ışığını ve ısısını sizin müdahaleniz olmasa da gerekli seviyede tutmayı başarır.

Zip Perde fiyatları nedir?
Zip Perde maliyeti ne kadar?

Gibi sorularınızın kesin olarak web sitemizde belirtmemiz mümkün değildir. Bu sistemin takılacağı alanın metrekare bazında büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Bizi aradığınız takdirde yerinize gelip ücretsiz keşif yapıp size en doğru fiyatları sunabiliriz.

Zip Perde Modelleri

Siz değerli müşterilerimizin karşısına yeni trend store perde ile çıkmak ve bu perdenin zip perde olması bizi çok memnun ediyor. Avrupa’da bir fırtına gibi esen bu trendi Türkiye’ye taşımış olmaktan da ayrıca mutluyuz. Fakat bu taşıma işlemini olduğu gibi bir perde türünü alarak yapmadık. Zip perde türünün dünyadaki en iyi örneklerinden bir tanesini ürettik ve şimdi de satışa sunuyoruz. Teknolojinin, hayal gücünün ve tasarım dünyasının buluştuğu bu perde sayesinde her mekan ama her mekan, yeni bir havayla ve çeşitli güzellikler ile buluşacak. Her yerde kullanabileceğiniz bu perde sayesinde bakış açınıza daha iç açıcı bir hava katmış olacaksınız.

İzmir Tente Pergola, Zip Perde Modelleri

Zip Perde Projeleri